Kabelová sluchátka k iPhone

Máte svá oblíbená sluchátka s jack, která určitě nehodláte měnit? Je to proto, že mají skvělý zvuk? Snadno se ovládají? Když se zachytí o bundu, nespadnou z ucha na zem, protože je podrží dráty? Nemusí se dobíjet? Co když si ale chcete pořídit nový iPhone, který má jen Lightning nebo USB-C? Nezahazujte svoje sluchátka. Existuje řešení.

Jak připojit kabelová sluchátka k iPhone?

Zastáncem klasických sluchátek do uší, které je možné zapojit do iPhone a používat nejen pro telefonování, ale i k poslechu hudby, sledování filmů nebo hraní her může být kdokoliv. Ať už jste student, programátor, rodič na mateřské anebo třeba prodavač, vaše sluchátka si vzít nenechte. Každý člověk má rád své pohodlí a oblíbené věci. Co se ale mění, jsou telefony. Chceme výkonnější, atraktivnější a modernější modely, které nám budou v našem životním tempu stačit. Jenomže třeba takový iPhone 13 má konektor Lightning a s tím jsou sluchátka s konektorem jack 3,5 mm nekompatibilní. iPhone a jack zkrátka nejsou k sobě. Anebo ano?

Přečtěte si také: Sportovní sluchátka pro váš super výkon

Redukce Lightning na 3,5 jack to vyřeší

S tímto problémem se potýká v podstatě každý, kdo přechází na iPhone z telefonu, který podporuje jack 3,5 mm. Řešením je redukceLightning na 3.5 mm jack, který je krátký, takže zbytečně neprodlouží kabel od sluchátek. Na druhou stranu je naprosto jednoduše aplikovatelný, takže se může stát ihned součástí celé vaší audio výbavy.

Kabelová sluchátka s telefonem
Kabelová sluchátka s telefonem

Mohlo by vás zajímat:  Kromě kabelové redukce Lightning / 3,5 mm jack existují i redukce USB-C / 3,5 mm jack.

iPhone 12 jack adaptér

Redukci z konektoru Lightning na 3,5 mm jack lze využít prakticky na jakémkoliv typu telefonu. Hledáte redukci Lightning na jack, která vám pomůže zprostředkovat poslech oblíbené hudby na iPhone 12 s vašimi starými dobrými sluchátky? Pak jsou právě kabelové redukce Swissten tím pravým řešením. Doslova platí, že dostanete za pár korun, spoustu muziky. Poslouchejte hudbu, audioknihy, podcasty anebo jakýkoliv jiný audio výstup, který vám zpříjemní cestu veřejnou dopravou anebo pobyt na dovolené.

Redukce Lightning na 3.5 mm jack

Redukce Lightning / 3,5 mm jack pro poslech hudby a vyřizování hovorů

Sluchátka s redukcí neomezují využívání mobilu. Redukce navíc umožňuje mobil i dobíjet. Máte-li starší Sluchátka s redukcí neomezují využívání mobilu. Redukce navíc umožňuje vyřizovat pomocí sluchátek i telefonní hovory. Lightning adaptér pro 3.5 mm sluchátkový jack je naprosto univerzálním řešením, které můžete mít pořád při ruce.

Tip redakce: Potřebujete prodloužit kabel od sluchátek? Pomůže audio kabel s konektory jack 3,5 mm na obou stranách, který má délku 1,5 m. Bude to stačit?

Související produkty

Adaptér Swissten Lightning / jack 3,5 mm
Reducke USB-C / jack 3,5 mm
Prodlužovací audio kabel Swissten jack 3,5 mm / jack 3,5 mm
2 thoughts on “Jak připojit sluchátka s jack 3,5 k iPhone?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *